ODPOWIEDZI NA NAJCZĘSTSZE PYTANIA KLIENTÓW

Poniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania związane z tematyką projektowania i tworzenia stron internetowych.

Mam firmę i nie mogę ogarnąć komunikacji między praconnikami i procesów produkcyjnych

Na systemie Reaktor możemy utworzyć sieciowy program do zarządzania produkcją od zapisania zamówienia po wydanie towaru na magazynie. Nasz system jesteśmy w stanie dostosować i rozbudować tak aby w 100% spełnił oczekiwania. Jeśli masz pytania zadzwoń: 511 401 833 - to nic nie kosztuje.
 

Potrzebuję stronę internetową. Co muszę przygotować?

Najlepiej zastanowić się co ma się znaleźć na naszej stronie. Czy strona ma być wizytówka naszej firmy w internecie, czy chcemy prowadzić handel za pomocą strony lub ma to być serwis informacyjny. Należy również określić ile podstron potrzebujemy i jaki ma być styl naszej strony.

Czy dojeżdżacie do klienta?

Jeśli odległość od naszej firmy nie jest zbyt duża to możemy się spotkać u klienta. Jednak nie nie ma takiej potrzeby ponieważ możemy wszytko ustalić przez telefon, internet czy pocztę.

Ile kosztuje strona internetowa?

Koszt wykonania strony internetowej jest uzależniony od ilości godzin spędzonych przy jej tworzeniu. Strony tworzone przez naszą firmę mają możliwość późniejszej rozbudowy.

Czy mogę osobiście edytować swoją stronę?

Tak, posiadamy w swojej ofercie systemy CMS które w bardzo łatwy i intuicyjny sposób pozwalają na edycję treści, grafiki, itp. Po wykonaniu przez nas strony z systemem zarządzania treścią przeprowadzamy szkolenie z użytkowania systemem CMS.