Portfolio - wybrane realizacje:

Walba - sklep internetowy

www.walba.eu
Nowoczesny sklep internetowy z potykaczami WALBA. Sklep został zaprojektowany według dokładnych wytycznych klienta z dostosowaniem go pod produkty. Sklep posiada pełny system zarządzania umożliwiający dowolne rozwijanie sprzedaży jak również został dostosowany pod pozycjonowanie.


Galeria tej strony:

Przedszkole integracyjne Planeta 21

www.planeta21.pl
Strona internetowa przedszkola integracyjnego w Krośnie


Galeria tej strony:

WENMONT

www.wenmont.pl
Strona firmowa firmy budowlanej WENMONT. Strona wykonana na nowoczesnym i responsywnym szablonie. Posiada rozbudowany system zarządzania stroną umożliwiający bardzo duże rozbudowanie.


Galeria tej strony:

Hurtownia akumulatorów STOBAT w Krośnie

www.stobat.pl
Pozycjonowanie Hurtowni Akumulatorów w Krośnie. Strona została odpowiednio uzupełniona i dostosowana do słów kluczowych które dostarczył klient.


Galeria tej strony:

Wiercenie studni głębinowych Wit-Wiert Jasło

www.studnie-jaslo.pl
Pozycjonowanie Firmy Wit-Wiert zajmującej się: Wiercenie Studni Głębinowych, Odwierty pod Pompy Ciepła, Montaż Pomp Głębinowych, Odwierty Geologiczne,  Czyszczenie i Konserwacja Studni, Montaż Pomp Ciepła, Wiercenie na Usuwiskach, Lokalizowanie ujęć wody – Radiestezja
Strona została odpowiednio uzupełniona i dostosowana do słów kluczowych które dostarczył klient, dodatkowo została przeprowadzona kampania reklamowa mająca na celu reklamowanie firmy i towrzenie marki.


Galeria tej strony:

Fabryka 4×4 producent wyposażenia off-roadoweg.

www.fabryka4x4.pl
Strona i sklep internetowy firmowa firmy Fabryka 4×4 lidera i czołowego polskiego producenta wyposażenia off-roadowego. Strona wykonana na nowoczesnym i responsywnym szablonie. Posiada rozbudowany system zarządzania stroną umożliwiający bardzo duże możliwości zarządzania zamówieniami które przesyłane są do systemu zarządzania produkcję poszczegulnych części.


Galeria tej strony:

Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny w Brzozowie

www.szpital-brzozow.pl
Strona Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie w Brzozowie. Strona wykonana na nowoczesnym i responsywnym szablonie. Posiada rozbudowany system zarządzania stroną umożliwiający bardzo duże możliwości.


Galeria tej strony:

Oficjalna strona Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 3 w Krośnie

www.zsp3.krosno.pl
Oficjalna strona Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 "MECHANIK" im. Stanisława Staszica w Krośnie. Szkoła zawodowa sięgająca swoją tradycją do 1892 r.
Strona wykonana na nowoczesnym i responsywnym szablonie. Posiada rozbudowany system zarządzania stroną umożliwiający bardzo duże możliwości.


Galeria tej strony:

Kino Sokół w Krośnie

www.kinosokol-krosno.pl
Strona internetowa Kina Sokół w Krośnie. Wyposażona w system zarządzania stroną dostosowany pod określone wymogi uzupełniania zapowiedzi i aktualnie odtwarzanych filmów.


Galeria tej strony:

Muzeum Rzemiosła - Międzynarodowe Biennale Artystycznej Tkaniny Lnianej

www.len.muzeumrzemiosla.pl
Strona stworzona dla Muzeum Rzemiosła w Krośnie organizatora Międzynarodowego Biennale Artystycznej Tkaniny Lnianej "Z krosna do Krosna"


Galeria tej strony:

Fabryka 4x4 - cięcie laserowe blach rur i profili, oraz usługi gięcia blach prasą krawędziową.

www.laserfabryka4x4.pl
Strona firmowa - Fabryka 4x4 zajmująca się cięciem laserowego blach, rur i profili, jak również usługami gięcia na prasiach krawędziowych, spawaniem, wierceniem i gwintowaniem.


Galeria tej strony:

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorlicach Karol Marek Kancelaria Komornicza nr V w Gorlicach

www.komornik-gorlice.pl
Strona internetowa dla: Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorlicach Karol Marek Kancelaria Komornicza nr V w Gorlicach z nowoczesnym panelem zarządzania i szatą graficzną dostosowaną do potrzeb klienta.


Galeria tej strony: